Vernisáž výstavy Budoucí minulost na Off Festivalu v Bratislavě

8. 11. 2016 Út 11.48 od Ondřej Durczak | Aktuálně
02

Podobně jako v předešlých letech, tak i letos přitáhl Off Festival bratislavského 26. ročníku Měsíce fotografie pozornost mnoha návštěvníků. Mezi několika školami vystavovali své práce také studenti ITF v expozici nazvané Budoucí minulost. Kurátory výstavy byli Štěpánka Stein a Tomáš Pospěch. Ze studentů a absolventů ITF letos představili své práce Dávid Koronczi, Anna Orłowska, Michaela Pospíšilová-Králová, Wojciech Sienkiewicz, Magdalena Sokalska, Branislav Štěpánek, Aneta Wójcik a Agnieszka Wrześniak. Kromě řady pedagogů zavítalo do Bratislavy tradičně také mnoho našich studentů.

Výstava je v Pisztoryho paláci v Bratislavě otevřena až do 20. listopadu 2016.

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

0

Novinky

7. – 11. 9. 2026 – státní závěrečné zkoušky a obhajoby, přijímací zkoušky do navazujícího a magisterského studia a do doktorského studia
16. – 18. 10. 2026: konzultace ITF (Horní Bečva)
5. – 8. 11. 2026: zahájení výstav ITF na Měsíci fotografie a OFF festivalu v Bratislavě
11.- 13. 12. 2026: konzultace ITF (Opava)

Vyhledávání

Zadejte frázi, kterou chcete vyhledat. Zadáte-li více slov, budou nalezeny pouze texty, které obsahují všechna tato slova.

www.photorevue.com

Webarchivováno
Národní knihovnou
ČR

loga ke stažení