Studenti

Klauzury 2014 – za čtvrtý ročník

Bauerová Jana: Příběhy (Klauzurní práce)

Bláhová Leka: Noční focení (Klauzurní práce)

Brykczynski Jan: Collection (Klauzurní práce)

Lichtanski Michal: Obrazové Pravdy (Klauzurní práce)

Machek Roman: Muzeum (Klauzurní práce)

Mužík David: Den nula (Klauzurní práce)

Stěpanek Branislav: Fotoalbum (Klauzurní práce)

Pospíšilová Králová Michaela: V paměti (Klauzurní práce)

Klauzury 2014 – za druhý ročník

Barczynski Wojcziech: Prawdopodobnie (Klauzurní práce)

Beneš Milan: Mezičas (Klauzurní práce)

Bříza Stanislav: analog. jpg (Klauzurní práce)

Brodowicz Alicja Rebeka: Bez názvu (Klauzurní práce)

Gasiorek Dawid: The search for the lost (Klauzurní práce)

Haraštová Lenka: Konec života (Klauzurní práce)

Holly_Michaela: Nemluv o tom (Klauzurní práce)

Houdková Martina: Jíme taky očima (Klauzurní práce)

Hrubá Michaela: Where The Streets Haye No Name (Klauzurní práce)

Janicki Rafal: 20247 (Klauzurní práce)

Jencz Maciej: Passions of Paradise (Klauzurní práce)

Straka Jiří: TIGHT HOUNDS (Klauzurní práce)

Jiskra Petr: Samomluwy (Klauzurní práce)

Kopřiva Pavel: Pět minut ticha (Klauzurní práce)

Koronczi Dávid: Uvažovanie o krajině (Klauzurní práce)

Laurinc Daniel: Korene (Klauzurní práce)

Malachta Oldřich: Za hradbou hor (Klauzurní práce)

Michalak Agnieszka: nie-obecna (Klauzurní práce)

Mlejnek Jonáš: Za soumraku (Klauzurní práce)

Neugebauer Petr: return to yourself (Klauzurní práce)

Oleksy Hanusz Katarzyna: She Is Not Coming back (Klauzurní práce)

Otoupalová Drahomíra: Be about to live (Klauzurní práce)

Pašta Martin: Jungle (Klauzurní práce)

Pelc Aleksandra: Unforgotten (Klauzurní práce)

Polášková Nikola: Dear Diary (Klauzurní práce)

Rubín Tomáš: Ona (Klauzurní práce)

Stolorz Kacper: On The Border Of The City (Klauzurní práce)

Šturdíková Jana: Dom (Klauzurní práce)

Marcin Szymborski: Deficyt (Klauzurní práce)

Toman Petr: Maidan The Battle Is On (Klauzurní práce)

Tyndyk Tomasz Father: Figure (Klauzurní práce)

Wrotniak Bartosz: Bez názvu (Klauzurní práce)

Žídková Vladimíra: Bez názvu (Klauzurní práce)

Zumr Tomáš: Life Is Pain (Klauzurní práce)

Holík Martin: Volcán de Pacaya (Klauzurní práce)

Klauzury 2014 – za první ročník

Běčáková Renata: Odhalování (Klauzurní práce)

Bednarek Piotr: Niepelnosprawni-Disabled (Klauzurní práce)

Beneš Milan: Bez názvu (Klauzurní práce)

Berens Marta: Bajka (Klauzurní práce)

Borowski Marcel: Backstage Fashion Week (Klauzurní práce)

Connor Hana: NYC (Klauzurní práce)

Dul Krystyna: Border State (Klauzurní práce)

Džurna Michaela: Raw (Klauzurní práce)

Gesicka Dominika: Unemino (Klauzurní práce)

Gola Tomek: HUH (Klauzurní práce)

Gombikova Jana: Možnosti příběhu (Klauzurní práce)

Grabicová Lenka: Koks (Klauzurní práce)

Holubovský Adam: Jakub (Klauzurní práce)

Janicki Rafal : Divnozemě (Klauzurní práce)

Kirilkina Magdalena: Odpoledne na Chodově (Klauzurní práce)

Kordys Zbigniew: Bez názvu (Klauzurní práce)

Lutyk Jan: Backstage Spaces (Klauzurní práce)

Maceček Radomír: Dont Worry, You Also Die (Klauzurní práce)

Matoušek Michal: Die Muehle im Koselbruch (Klauzurní práce)

Mikolajczuk: Natalia Autarkia (Klauzurní práce)

Orlowski Krzysztof: Returns (Klauzurní práce)

Piatek Jerzy: New York, jen několik osob (Klauzurní práce)

Písačková Kateřina: Istán (Klauzurní práce)

Plonka Marcin: Nightwalkers (Klauzurní práce)

Procházková Adéla: Bez (Klauzurní práce)

Sakař Jan: Amalgam (Klauzurní práce)

Slivka Vladimír: Nepřítomnost (Klauzurní práce)

Stollman Karol: Jazerčenia (Klauzurní práce)

Szopa Andrzej: Oddálení (Klauzurní práce)

Vlček Martin: (ne)místa (Klauzurní práce)

Worobiej Hubert: Subconscious (Klauzurní práce)

Zawadka Marek: The room (Klauzurní práce)

Zych_Maciej: Unemino (Klauzurní práce)

Klauzury 2013

Doležel Jiří: Cukrovar (Klauzurní práce)

Daniel Adnan: Mein 80 (Klauzurní práce)

Barczynski Wojciech: Hidden (Klauzurní práce)

Borkowski Wojciech: Boys (Klauzurní práce)

Cieslikowska Marta: This Tooth Wont Grow Back (Klauzurní práce)

Hard Dereck: Urban Still Lifes (Klauzurní práce)

Hušták Daniel: Odhalení (Klauzurní práce)

Dorozanski_Ireneusz: Gymnasts (Klauzurní práce)

Hrubá_Michaela: Sudety (Klauzurní práce)

Holly_Michaela: Ženy (Klauzurní práce)

Václav Němec: Beach (Klauzurní práce)

Kohlerová Renata: Ilui neshama (Klauzurní práce)

Jandourek Filip: Forest Works (Klauzurní práce)

Jedrysiak Marcin: Mother (Klauzurní práce)

Kedrová Karolína : Tůžba (Klauzurní práce)

Kiss Robert: Lidické ženy a děti (Klauzurní práce)

Kobierzynska Kamila: Suspense (Klauzurní práce)

Kopřiva Pavel: Moravian Showgirls (Klauzurní práce)

Korček Petr: Faceles (Klauzurní práce)

Malachta Oldřich : Camp (Klauzurní práce)

Malůšová Eva: Eva (Klauzurní práce)

Mikule Tomáš: Malý chlapec to pochopí lépe než kdokoli jiný (Klauzurní práce)

Michalak Agnieszka: Bez názvu (Klauzurní práce)

Němeček Jan: Dobrovolně! (Klauzurní práce)

Němečková Johana: Relativity of Purity (Klauzurní práce)

Otoupalová Drahomíra: Jsem v něm sám (Klauzurní práce)

Neugebauer Petr: Bez názvu (Klauzurní práce)

Oleksy Kasia Hanusz: The Other Inna (Klauzurní práce)

Tofan Lukáš: Trautenberkovo (Klauzurní práce)

Pacholak Krzysztof: Tomorrow Never Knows (Klauzurní práce)

Spurná Michaela: Any Body Seen my Baby (Klauzurní práce)

Stolorz Kacper: Blizej niezname (Klauzurní práce)

Straka Jiří: Tight Relations (Klauzurní práce)

Žižka Ondřej: Ta tam (Klauzurní práce)

Toman_Petr : The Aftertaste (Klauzurní práce)

Tyndyk Tomasz: Singl Out (Klauzurní práce)

Fuksa Richard: Barevný dokument (Klauzurní práce)

Vašků Václav: Zraněný ráj (Klauzurní práce)

Veber Imrich: Homo Urban (Klauzurní práce)

Wojcik Aneta: Bez názvu (Klauzurní práce)

Vlčková Petra: Obsese (Klauzurní práce)

Vyhnálková Dagmar : Cirkus Bukowsky (Klauzurní práce)

Wojtek Krolik: Breaking Water (Klauzurní práce)

Ziajka Joanna: Lingering (Klauzurní práce)

Zumr Tomaš: Proces, Rok vzniku 2013 (Klauzurní práce)

Baša Anton: Fuerteventura (Klauzurní práce)

Erbenová Kristína: Soukromá území (Klauzurní práce)

Klauzury 2012

Krysztof Borawski: Closer (Klauzura za první ročník)

Marek Detko: S3MY (Klauzura za druhý ročník)

Jiří Dobrý : Vakat (Klauzura za první ročník)

Petra Dostálová: Mnam Mnam (Klauzura za první ročník)

Ondřej Durczak: Herbář v bytě pana Čupáka (Klauzura za první ročník)

Elzbieta Zubrowska: Impressio (Klauzura za druhý ročník)

Anna Grzelewska: Julia Wannabe (Klauzura za druhý ročník)

Zuzana Halanová: Childless (Klauzura za druhý ročník)

Martina Houdková: Zlý-čin (Klauzura za první ročník)

Dominika Jackuliakova: Blízkosti (Klauzura za druhý ročník)

Marcin Jedrysiak: ZERO PERSONALIT (Klauzura za první ročník)

Kamila Kobierzynska: Beyond the mountains, there are people too (Klauzura za první ročník)

Lenka Konečná: Autoportrét (Klauzura za druhý ročník)

Peter Korček: Wonderworld (Klauzura za první ročník)

Krysztof Kowalski: Photographs I Tried not to take (Klauzura za druhý ročník)

Jiří Langer: Osvícené místo (Klauzura za první ročník)

Milan Krištůfek: Koncept natura (Klauzura za druhý ročník)

Daniel Laurinc: In Out (Klauzura za první ročník)

Bartolomiej Lurka: no!y (Klauzura za druhý ročník)

Jan Lutyk: Inaczej (Klauzura za první ročník)

Anna Matuszna: chool Time Heroes (Klauzura za čtvrtý ročník)

Tomáš Mikule: Colector (Klauzura za první ročník)

Johana Němečková: Jenom já (Klauzura za druhý ročník)

Olejniczak Pawel Olejniczak: B99 (Klauzura za čtvrtý ročník)

Roman Panáček: Pozůstalosti (Klauzura za druhý ročník)

Aleksandra Pelc: Powloka (Klauzura za první ročník)

Daniel Poláček: Web Sad Faces (Klauzura za první ročník)

Pavel Satke: O LIDECH BEZ LIDÍ (Klauzura za první ročník)

Skaláková Eva: Z prachu zrození (Klauzura za první ročník)

Michaela Spurná: Summertime (Klauzura za první ročník)

Ondřej Staněk: Pokušení (Klauzura za první ročník)

Branislav Štěpánek: Julia Bratislava (Klauzura za druhý ročník)

Jana Šturdíková: Jana Poschodia (Klauzura za první ročník)

Tomáš Trojan: Něžné pohlaví veletrhů (Klauzura za druhý ročník)

Marta Wierczynska: Układy wspomagające (Klauzura za druhý ročník)

Alan Wilman: Lybia (Klauzura za druhý ročník)

Karolina Zajaczkowska: Postcards From Hometown (Klauzura za druhý ročník)

Joanna Ziajka: Winter Tale (Klauzura za druhý ročník)

Daniela Ambrožová: Česko na divoko (Klauzura za druhý ročník)

Renata Kohlerová: The Children's play (Klauzura za první ročník)

Klauzury 2011

Milan Bureš: Cestování v čase (Klauzura za 2. ročník)

Maciej Bujko: Organic (Klauzura za 2. ročník)

Anna Bajorek: La Casa Violeta (Klauzura za 2. ročník)

Roman Dobeš: Jediná pravá / The Only real (Klauzura za 2. ročník)

Ewa Dyszlewicz: Pamiętam, że wszystko zapomniałam / I remember that I forgot everything (Klauzura za 2.ročník)

Grzelewska Anna: Julia Wannabe (Klauzura za 1. ročník)

Anna Gutová & Gabriel Fragner: I love my family (Klauzura za 4. ročník)

Tatiana Hajduk: Vdovy (Klauzura za 2. ročník)

Andrew Jan Hauner: Muj pražský dedecek / My Prague Grandfather (Klauzura za 2. ročník)

Tomáš Chadim: The SINGLES (Klauzura za 1. ročník)

Juraj Janiš: About a liftboy (Klauzura za 2. ročník)

Lenka Konečná: Něco mezi nebem a hladinou 1, 2011 (Klauzura za 1. ročník)

Kowalczyk Krzysztof: Rodina (Klauzura za 4. ročník)

Milan Krištůfek: PVC Natura (Klauzura za 1. ročník)

Andrea Opatovská: Zátiší (Klauzura za 1. ročník)

Krzysztof Pacholak: Dont Live Alone (Klauzura za 1. ročník)

Roman Panáček: „Sudetenland“ (Klauzura 1. ročník)

Daniel Poláček: Noční vrátní (Klauzuraza 1. ročník)

Kama Rokicka: Memory stick (Klauzura za 1. ročník)

Katarzyna Sagatowska: Momentary Collection (Klauzura za 4. ročník)

Rafal Siderski: A Place Called Home (Klauzura za 4. ročník)

Wojciech Sienkiewicz: Under (de) construction (Klauzura za 4. ročník)

Patrik Sláma: Uvnitř meziprostoru (Klauzura za 1. ročník)

Petr Štěpán: Rozchod (Klauzura za 1. ročník)

Tomáš Trojan : Rodiče (Klauzura za 1. ročník)

Magda Veselá: Should I Stay or Should I go (Klauzura za 4. ročník)

Martin Wagner: Periferia (Klauzura za 4. ročník)

Tomasz Wiech: Poland (Klauzura za 2. ročník)

Karolina Zajaczkowska: Nothing good ever happens after 5 AM (Klauzura za 1. ročník)

Lenka Bláhová: Uvnitř sebe potkávám sebe (Klauzura za 2. ročník)

Marta Cieslikowska: OUT OF BODY (Klauzura za 1.ročník)

Klauzury 2010

Anna Bajorek: State of mind (Klauzura za 1. ročník)

Jiří Doležel: Stopy paměti (Klauzura za 2. ročník)

Kristýna Erbenová: Fragile moments (Klauzura za 2. ročník)

Martin Gorczakowski: W malym miescie (Klauzura za 2. ročník)

Karol Grygoruk: Family comes first (Klauzura za 2. ročník)

Jacek Hajduga: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Tatiana Hajduk: Siedem (Klauzura za 1. ročník)

Martin Hlavica: Mimojdoucí (Klauzura za 2. ročník)

Karolina Karwan: Lewitacje (Klauzura za 1. ročník)

Michaela Klakurková: Panely (Klauzura za 1. ročník)

Lenka Leonidová: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Michal Lichtanski: Serial wasters (Klauzura za 2. ročník)

David Mužík: Utopie (Klauzura za 2. ročník)

Jana Nováková: Pocity (Klauzura za 4. ročník)

Petr Omelka: Dreams (Klauzura za 2. ročník)

Marek Pavala: Najdi pět rozdílů (Klauzura za 2. ročník)

Lukasz Pienkowski: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Šimon Pikous: Slimáci nejsou čím se zdají být (Klauzura za 2. ročník)

Eva Pospěchová: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Lech Radecki: Teh harbour (Klauzura za 2. ročník)

Lukáš Rohárik: Zátišie (Klauzura za 1. ročník)

Lenka Sedláčková: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Branislav Štěpánek: Bez názvu (Klauzura za 1. ročník)

Mateusz Torbus: Apokopé (Klauzura za 1. ročník)

Tomáš Werner: Beautiful pictures (Klauzura za 2. ročník)

Dagmar Vyhnálková: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Tomáš Wiech: Bez názvu (Klauzura za 1. ročník)

Agnieszka Wrzesniak: Miejsca nieme (Klauzura za 1. ročník)

Klauzury 2009

Agáta Marzecová: Precarious (Klauzura za 2. ročník)

Krzysztof Kowalczyk: Akowcy (Klauzura za 2. ročník)

Jana Hunterová: Neighbours (Klauzura za 2. ročník)

Lukáš Horký: Denisa (Klauzura za 2. ročníkk)

Tomáš Hliva: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Anna Jadwiga Bystrowska: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Pavla Rečková: Kravina v krajině (klauzura za 2. ročník)

Filip Zawada: Drewniane gody (klauzura za 2. ročník)

Martin Cáb: Love is Art, art is Porn (klauzura za 2. ročník)

Barbora Prášilová: Fashion (klauzura za 4. ročník)

Jacek Hajduga: Horníci a jejich vášnivé touhy (klauzura za 1. ročník)

MIlan Blatný: Anima Mundi (klauzura za 4. ročník)

Anna Orlowska: The day efore (klauzura za 1. ročník)

Pavla Ortová: Návštěva u příbuzných (klauzura za 4. ročník)

Joanna Gorlach: Sukior (klauzura za 1. ročník)

Aleksandra Ewa Sniezek: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Matěj Třešňák: YES, it Happened (klauzura za 4. ročník)

Michal Lichtański: Bed connections (klauzura za 1. ročník)

Jan Langer: Každý den nic (klauzura za 4. ročník)

Lech Radecki: Molo (klauzura za 1. ročník)

Petr Omelka: 09 (klauzura za 2. ročník)

Pawel Supernak: Protesty (klauzura za 4. ročník)

Michal Janica: Corpo People (klauzura za 1. ročník)

Mariusz Forecki: I Love Poland (klauzura za 4. ročník)

Marek Pavala: Daniel (klauzura za 1. ročník)

Michal Popieluch: Road movie (klauzura za 4. ročník)

Karol Grygoruk: Hipsters (klauzura za 1. ročník)

Tomasz Ratter: Suzu (klauzura za 2. ročník)

Tomas Werner: Waiting (Klauzura za 1. ročník)

Eva Linhartová: Ocúny noci (klauzura za 1. ročník)

Andrzej Marczuk: Gladiátoř (klauzura za 4. ročník)

Marco Ceccaroni: Still life (klauzura za 1. ročník)

Vladimír Novotný: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Szymon Szczesniak: Polsko (klauzura za 4. ročník)

Juraj Janiš: Univerzity (klauzura za 1. ročník)

Krzysztof Goluch: Ragbisté (klauzura za 4. ročník)

Maurycy Konneol Prodeus: Zahrada/ The Garden (klauzura za 1. ročník)

Maciej Nieslony: Rozmluvy (klauzura za 2. ročník)

Osobní stránky studentů

Nimcová Lucia www.luco.sk

Arendt Bartosz www.bartoszarendt.com

Blatný Milan BcA. www.fano.cz

Bystrowka Anna www.annabystrowska.viewbook.com

Cónová Magdalena, BcA. www.magdalenaconova.com

Márová Markéta www.freesam.org

Dobeš Roman www.romandobes.com

Dyntera Jan, BcA. www.dyntera.com

Fojtík Libor, BcA. www.liborfojtik.com

Forecki Mariusz , BcA. www.tamtamgency.com.pl

Giba Marcin, BcA. www.marcingiba.art.pl

Grabowiecki Marcin www.marcingrabowiecki.com

Gratz Adam, BcA. www.adamovo.com

Grocholski Michał www.michalgrocholski.com

Hordziej Karol www.hordziej.com/blog

Horký Lukáš www.lukashorky.cz

Hrubý Martin, BcA. www.volny.cz/martinhruby

Hunterová Jana www.janahunterova.com

Hazay Attila www.attilahazay.com

Kedrová Karolína www.karolina-kedrova.com

Kocián Jaroslav, BcA. www.jaroslavkocian.com

Malůšek Marek, BcA. www.fotomosty.info

Marczuk Andrzej, BcA. www.andrzejmarczuk.com

Matuszna Anna www.annamatuszna.com

Novotný Vladimír www.kiva.cz

Ozogán Peter, BcA. www.ozogan.cz

Pandulová Eva www.jednymo.com

Pikous Šimon www.pikous.com

Pogoda Bartłomiej www.bartpogoda.com

Prášilová Barbora, BcA. www.baraprasilova.com

Rasch Jan, BcA. www.rasch.cz

Rzepka-Dziedzic Joanna www.joannarzepka.art.pl

Siderski Rafał www.rafalsiderski.com

Skaličková Gita, BcA. www.gitka.com.

Sláma Vojtěch, BcA. www.vojtechslama.com

Steinmetz Veronika, BcA. www.steinmetz-photodesign.com

Szczesniak Szymon, BcA. www.szymonszczesniak.com

Szewczyk Krzysztof, BcA. www.krzysztofszewczyk.com

Tuchliński Adam, BcA. www.adamtuchlinski.com

Vašků Václav www.fotomat.cz

Veber Imrich www.imko.estranky.cz

Vermouzek Jan http://jan.vermouzek.eu

Vondrouš Roman www.vondrous.com

Wágner Martin www.martinwagner.cz

Werner Tomáš www.tomaswerner.com

Yokoyama Yoshimi www.yoshimiyokoyama.com

Zawada Filip, Mgr. www.filipitoito.com

Zyguła Dorota www.dorotazygula.pl

Žůrek Radim www.zurkovi.com

Žůrková Barbora www.zurkovi.com

studenti http://foto.tvorba.cz

Studijní materiály, texty, sylaby

Karel Poneš – podklady k výuce 2012–2013

Krotka-historia-fotografii-czeskiej-xx-wieku.doc

Sylaby 2013 – 2014

tiskni, přečteno 39927x

Novinky

SYLABY 2014
Konzultační den pro zájemce o studium na ITF: 24. 1. 2015 od 9 hodin na FPF SU v Opavě
Otevření výstavy 25 let ITF v Domě umění v Opavě, sraz studentů a absolventů a setkání fotografických škol: 14. a 15. 5. 2015
Exkurze na Mesiac fotografie a OFF_festival v Bratislavě: 7.-9. 11. 2014.
Termíny konzultací na Horní Bečvě: 12.-14. 12. 2014, 13.-15. 3. 2015, 30. 4. – 3. 5. 2015 (čtyřdenní). 25 – 28. 6. 2015 (čtyřdení).

Více aktualit

Vyhledávání

Zadejte frázi, kterou chcete vyhledat. Zadáte-li více slov, budou nalezeny pouze texty, které obsahují všechna tato slova.

www.photorevue.com

loga ke stažení